KONST / Litografier / Färglitografier 11709112
nr 1170 9112
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st. Fåglar, numrerade och signerade, motivet: 23x43
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:52:24
19/3 17:09:55
19 mar
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz